Sesja ciążowa – o sesjach

Ciążowa sesja fotograficzna w Warszawie.
Serdecznie zapraszamy przyszłe Mamy na studyjną sesję zdjęciową. Możesz mieć wspaniałą pamiątkę tych niepowtarzalnych chwil.

Sesja fotograficzna w naszym studio to przede wszystkim:
– piękne zdjęcia ciążowe
– miła, spokojna i przyjazna atmosfera
– doświadczenie i profesjonalne podejście
– niska cena za zdjęcia w studio
– możliwość dodatkowego poprawiania rzeczywistości (Photoshop) 🙂 – dostępne w czasie sesji piękne suknie ciążowe zaprojektowane i wykonane na nasze zamówienie, a także chusty i inne akcesoria.

Dodatkowe opcje:
– w sesji może wziąć udział także przyszły Tata lub Rodzeństwo. I to nie tylko jako wsparcie, ale aktywnie jako partner do wspólnych zdjęć. Bez dodatkowych opłat!
– sesja może być prezentem, to znaczy że przyszła Mama może dostać opłacony voucher upominkowy na sesję. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej…

Przyjdź do nas także na sesję noworodkową lub rodzinną 🙂
– mamy dostępnych wiele strojów, akcesoriów, zabawek
– pracujemy w spokojnej, przyjaznej atmosferze, dostosowując się do potrzeb i zainteresowań dzieci w każdym wieku – od noworodka po nastolatka i mamy w tym wieloletnie doświadczenie
– pomagamy uwiecznić Wam najwspanialsze, a szybko uciekające chwile, pokazując Wasze rodzinne uczucia, relacje i zabawy

Już teraz zadzwoń lub napisz maila. Chętnie udzielimy wszelkich informacji i oczywiście zarezerwujemy dla Ciebie termin sesji.

Przygotowanie do sesji.

Najważniejszym co należy przygotować na sesję jest dobry humor 🙂

Aby sesja zdjęciowa przyniosła najlepszy efekt, dobrze jest także być wypoczętym, gdyż zmęczenie niestety bywa na zdjęciach widoczne.

Kolejnym elementem jest czas: dobrze jest tak zaplanować swoje zajęcia, aby nie spieszyć się zarówno na samą sesję jak i po niej. Pozwoli na uniknięcie zbędnego pośpiechu i umożliwi to na uzyskanie spokojnej i twórczej atmosfery.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny pakiet powitalny w postaci szczegółowych porad i wskazówek, który wysyłamy przed sesją na podany adres e-mail. Wykorzystanie tych informacji znacznie ułatwi osiągnięcie naszego wspólnego celu: profesjonalnych i pięknych zdjęć.

Comments are closed.